İpek Kirpik Eğitimi

İpek kirpik, kirpiklerinden memnun olmayan kişilerin güzellik uzmanlarına giderek yaptırdıkları bir kirpik uygulamasıdır. Günümüzde güzel görünmek isteyen kişilerce oldukça fazla tercih ediliyor. Bu uygulamanın işi bilen ve deneyim sahibi güzellik uzmanları tarafından yapılması gerekiyor. Bizlerde Sevim Taydaş Mersin MEB onaylı güzellik okulu olarak ipek kirpik eğitimi kursu veriyoruz. Mersin’de yer alan okulumuzda verdiğimiz kurslar sonunda başarılı olan kursiyerlerimize Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kurs bitirme sertifikası veriyoruz. Bu sertifikalar kursiyerlerimizin iş bulabilmelerini ve iş yeri açabilmelerini sağlıyor.

Okulumuzda Verdiğimiz Diğer Kurslar

Güzellik uzmanı yetiştirmek amacıyla açmış olduğumuz kurslarımızı deneyimli eğitmenlerimiz yardımıyla veriyoruz. Güzellik okulu olarak iş edinmek ve meslek öğrenmek isteyenleri düşünerek kurslar düzenliyoruz. Okulumuzda verdiğimiz kurslardan bazıları şunlardır; ipek kirpik kursu, protez tırnak kursu, derma pigmentasyon kursu, el ayak sağlığı kursu, cilt bakımı kursu, profesyonel makyaj kursu ve microblading kursudur. Verdiğimiz kurslar sonunda bu güzellik uygulamalarını doğru bir şekilde yapabilecek kişiler yetiştiriyoruz ve sertifikalarını veriyoruz.

El Ayak Sağlığı Kursu

El ve ayak sağlığı kişiler için çok önemlidir ve gerekli bakımların zamanında yapılması gerekmektedir. Bizler mersin güzellik okulu olarak kişilerin el ve ayak bakımı kursu almalarını sağlıyoruz. Kurs kapsamında kişilerin manikür, pedikür, topuk çatlakları, nasır bakımları ve ayak masajları gibi alanlarda bilgi edinmelerini sağlıyoruz. Kursiyerlerimiz kursumuzu aşarıyla bitirdiklerinde el ve ayak bakımı alanında çeşitli iş yerlerinde çalışabiliyorlar. Bu işin tüm inceliklerini öğrettiğimiz için herhangi bir sorun yaşamıyorlar.

Kalıcı Makyaj Kursu

Mersin’de hizmet verdiğimiz okulumuzda kalıcı makyaj yapmayı öğrenmek isteyen kişilere de bu alanda kurslar veriyoruz. Son derece hassas olan bu uygulamanın doğru bir şekilde öğrenilmesi için dersler veriyoruz. Kalıcı makyaj kursu sonunda öğrencilerimiz bu işin tüm inceliklerini öğrenmiş oluyorlar.

Microblading Kursu

Kişilerin eksilen kaşları için yaptırmakta oldukları microblading uygulaması için elemanlar yetiştirmek amacıyla kurslar veriyoruz. Sevim taydaş akademisi olarak kursumuza katılan kişilere microblading uygulamasının inceliklerini öğretiyoruz. Bu sayede kişiler microblading adı verilen iğnelerle kaşlara kontür çekmesini ve doğal bir görünüm aldırılmasını öğreniyorlar.

Kişiler kurslarımız sırasında yaptıkları uygulamalarla bu yöntemi birebir öğrenebiliyorlar. Bu kursla microblading uygulamasının nasıl yapıldığını, kimlere yapılabileceğini, kaş modellerini ve fırçaların kullanımı gibi tüm incelikleri eğitmenlerimizle doğru bir şekilde öğretiyoruz.